KONST / Litografier / Färglitografi 12968439
nr 1296 8439
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 239/260, daterad 73. Motivet: 45x62 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:30:48
9/12 16:30:51
300 kr
9/12 18:08:19
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér